چگونه یا چطوری از اینترنت فیلم دانلود کنیم

اول از همه باید بدونید که از کجا و چگونه  میخواهید فیم را دانلود کنید. ( برای مبتدیان)

·         دانلود فیلم و سریال  از سایت هایی که برای دانلود از سرویس های آپلود و دانلود استفاده می کنند.

o        معمولا در این سایت ها برای دانلود, لینک دانلود فایل قرار دارد و بعد از کلیک کردن سایت جدیدی باز می شود که در ادامه توضیح داده خواهد شد.

·         دانلود فیلم از یوتیوب

o        برای دانلود فیلم از یوتیوب نرم افزار و سایت های متفاوتی وجود داره.

·         دانلود از گوگل ویدو

چطوری از اینترنت (سرویس های اشتراک فایل) فیلم دانلود کنیم

اکثر این سایت ها مکانیسم مشابهی دارند بعد از اینکه شما به سایت سرویس اشتراک فایل رفتید که شناخته شده ترین آن ها  Rapidshare و Megaupload بعد از شمارش زمان معکوس برای آماده شدن دانلود لینک دانلود برای شما آماده میشود. وبعد از وارد کردن کپچا (به انگلیسی: CAPTCHA)‏ بروی آن کلیک کنید.(اگر نمیدونید کپچا چی هست همان اعداد و شماره هایی هست که شما وارد می کنید تا سرور تشخیص بده که شما یک انسان هستید نه یک برنامه یا ...)

 نکته 1 دقت کنید که لینک درست را انتخاب کنید معمولا در این سایت ها تبلیغات به صورت دانلود وجود دارد که فایل شما نیست و موجب نسب شدن فایل های دیگر مانند انتی ویروس و .. میشود به یاد داشته باشید که فایل تصویری یا فیلم exe نیست.

نکته2  مطلب دیگه این هست که تلاش کنید حتمی دانلود فیلم را از سایت های معتبر انجام بدهید.

نکته 3 سایت های زیادی برای دانلود فیلم وجود دارد. و بعضی از این سایت ها پولی  می باشند و یا  با اکانت رایگان اجازه 1 بار دانلود در روز را به شما میدهند.

نکته 4 سایت ها و بلاگهایی که از این روش برای دانلود استفاده میکنند. معمولا چند سرور برای دانلود معرفی میکنند پس در صورت که به مشکلی برخوردید از سایت دیگر استفاده نمایید.

نکته 5 در مواردی سایت ها فایل ها را بصورت زیپ zip قرارداده و برای آن پسورد قرار میدهند.

چگونه از یوتیوب فیلم دانلود کنید.

سایت یوتیوب اجازه مستقیم دانلود فیلم را به شما نمیدهد. برای این کار باید از ابزار ها و سایت های مختلفی استفاده کرد. که خدارو شکر کم نیست راستش رو بخواهید من هروقت بخوام از یوتیوب آهنگ یا فیلم یا چیزهای دیگه دانلود کنم اول تو گوگل سرچ میکنم  how to download YouTube videos یا  how to download videos from YouTube  و همیشه از یک را جدید این کار رو انجام میدم اما یکی دو روش  اینجا میگم.

روش اول سایت هایی هستند که شما با وارد کردن آدرس  ویدئو امکان دانلود فیل را با فرمت های متفاوتی دارید. مثل سایت Kissyoutube com که شما با وارد کردن کلمه kiss  اول آدرس کار میکنه یا سایت    Tube Leecher

البته سایت زیاده برای اینکار

http://www.savefrom.net/

http://www.savevid.com/

http://keepvid.com/

روش دوم  برای دانلود نرم افزار هست که معمولا من ازش استفاده نمیکنم.

نرم افزار هایی مانند ClipGrab

فرمت دانلود ها خودش موضوع دیگه هست که اینجا جاش نیست.

چطوری و یا چگونه از  گوگل ویدئو فیلم دانلود کنیم.

·         استفاده از URL

o        VideoDL

o        KeepVid

·         Firefox Extension

o        https://addons.mozilla.org/firefox/2390/